Bekleyin

KİRALIK ÇADIRLAR

Firmamız Çadır Kiralama Merkezi; Küçük, orta ve büyük etkinliklerde faaliyet göstermektedir, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Temel atma töreni, Festival ve Kokteyl organizasyonları için Kiralık çadır, Masa, Sandalye, İklimlendirme, Zemin & Podyum, Halı, Koltuk & Oturma grubu, Bar sistemleri, Elektrikli & Dijital cihazlar vb. daha birçok kaliteli ekipmanı ve deneyiml

i ekibi ile hizmet vermektedir.

Proje & tasarım bölümümüz sayesinde etkinliği yapacağınız alanın detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikte kullanılacak bütün ürünlerin ölçülü yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu sayede etkinlik öncesi görsel düzen hakkında fikir edinebilir, revizyon yapabilir ve yerleşim netleştikten sonra müşterilerinize sunum yapabilirsiniz, sonrasında ise aklınızda soru işareti kalmadan ve gönül rahatlığıyla etkinliğinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çadır Kiralama Merkezi, organizasyonlarınız için gerekli olan "bütün malzemeleri tek elden kiralamanın kolaylığının yanı sıra maddi ve manevi avantajlarını da siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

DEVAMINI OKU ...
Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!