Hakkımızda

Kiralık Çadır Merkezi küçük, orta ve büyük etkinliklerde faliyet göstermektedir, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Temel atma töreni, Festival ve Kokteyl organizasyonları için Kiralık çadır, Masa, Sandalye, İklimlendirme, Zemin & Podyum, Halı, Koltuk & Oturma grubu, Bar sistemleri, Elektrikli & Dijital cihazlar vb. daha birçok kaliteli ekipmanı ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Proje & tasarım bölümümüz sayesinde etkinliği yapacağınız alanın detaylı rölöve çalışmaları sonrasında, gerçekleştirmek istediğiniz etkinlikte kullanılacak bütün ürünlerin ölçülü yerleşimi ve 3 boyutlu tasarımı bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Bu sayede etkinlik öncesi görsel düzen hakkında fikir edinebilir, revizyon yapabilir ve yerleşim netleştikten sonra müşterilerinize sunum yapabilirsiniz, sonrasında ise aklınızda soru işareti kalmadan ve gönül rahatlığıyla etkinliğinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çadır Merkezi, organizasyonunuz için gerekli olan "bütün malzemeleri tek elden kiralama- nın" kolaylığının yanı sıra maddi ve manevi avantajlarını da siz değerli müşterilerine sunmaktadır.